Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

Od 9.září 2019 byla v MŠ zahájena logopedická intervence. V letošním roce se ko 2 x týdně pro vybrané děti v pondělí a ve čtvrtek v době od 12.00 do 13.30 hodin.

Od října 2019 se bude v MŠ konat "předškoláček". Je určen pro děti předškolního věku, které by měly v příštím školním roce nastoupit do ZŠ.

Novější 1 3

Logopedie pro děti MŠ na dálku

Dobrý den, vážení rodiče,

Aktuálně k ošetřovnému

Ošetřovné pro zaměstnance bude propláceno i po zákonem stanovených 9 dnech. A to po celou dobu, kdy budou uzavřené školy i jiná dětská zařízení. Nárok na něj budou mít po dobu mimořádných opatření také rodiče s dětmi do 13 let a OSVČ.

Ošetřovné

Ošetřovné:Pokud v souvislosti s usnesením vlády bude muset rodič pečovat o dítě mladší 10 let, pak zaměstnavatel je povinen omluvit jeho nepřítomnost v práci po dobu, kdy pečuje o dítě mladší 10 let.

Přerušení provozu mateřské školy

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Doporučení ředitelky školy vzhledem k nákaze koronavirem

Vážení rodiče,                                                                                                                                                                                                na základě našich zjištění není v současné době mezi dětmi přítomnými v MŠ nikdo, kdo by se

Doporučení Krajské hygienické stanice

PF 2020

Všechno krásné do roku 2020,

Výše úplaty pro školní rok 2019/2020

Výše úplaty za předškolní vzdělávání je pro školní rok 2019/2020 stanovena ředitelkou školy na 300,- Kč za kalendářní měsíc.

Provoz MŠ v době prázdnin

Novější 1 3