Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

Od 9.září 2019 byla v MŠ zahájena logopedická intervence. V letošním školním roce 2021/2022 se ko 2 x týdně pro vybrané děti v pondělí a ve čtvrtek v době od 12.00 do 13.30 hodin.

Od října 2019 se bude v MŠ konat "předškoláček". Je určen pro děti předškolního věku, které by měly v příštím školním roce nastoupit do ZŠ. Tato aktivita pokračuje i ve školním roce 2021/2022.

Aktuálně k zápisu

Vážení rodiče budoucích předškoláčků,

Tipy a náměty k činnostem s předškoláčky

Logopedie pro děti MŠ na dálku

Dobrý den, vážení rodiče,

Aktuálně k ošetřovnému

Ošetřovné pro zaměstnance bude propláceno i po zákonem stanovených 9 dnech. A to po celou dobu, kdy budou uzavřené školy i jiná dětská zařízení. Nárok na něj budou mít po dobu mimořádných opatření také rodiče s dětmi do 13 let a OSVČ.

Ošetřovné

Ošetřovné:Pokud v souvislosti s usnesením vlády bude muset rodič pečovat o dítě mladší 10 let, pak zaměstnavatel je povinen omluvit jeho nepřítomnost v práci po dobu, kdy pečuje o dítě mladší 10 let.

Přerušení provozu mateřské školy

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Doporučení ředitelky školy vzhledem k nákaze koronavirem

Vážení rodiče,                                                                                                                                                                                                na základě našich zjištění není v současné době mezi dětmi přítomnými v MŠ nikdo, kdo by se