Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Plán akcí na únor

Plán akcí na únorDatum konání:
1.2.2018

Vážení rodiče žáků 3. ročníku,

dovoluji si Vás pozvat v pondělí 19.2.2018 v 15.30 hodin do naší počítačové učebny, kde Vám paní učitelka Vašíčková za pomoci žáků 5. ročníku představí možnost procvičovat učivo z anglického jazyka, které Vaše děti právě probírají a také zpětně veškeré lekce z učebnice a pracovního sešitu Happy Street.

Látka je zde nabízena hravou formou prostřednictvím kvízů, testů a soutěží s následným počítačovým vyhodnocením úspěšnosti a opravou chyb, do sluchátek je také možné si u každého slovíčka pustit správnou výslovnost.

Na Vaši návštěvu se velmi těší M.Barkerová.

Páteční beseda s nevidomými se z důvodu nemoci lektorek nekoná, bude přesunuta do náhradního termínu, o kterém Vás budeme ještě informovat.

 
Jarní prázdniny jsou u konce, proto bych Vás ráda seznámila s akcemi nadcházejícího týdne:
  • pondělí 12.2.2018 v 9.00 hodin - Kejklíř Vlasta
  • pátek 16.2.2018, 1. a 2. vyučovací hodina - projekt Zdravé zoubky, který probíhá pod záštitou drogerie DM, v jeho rámci si děti osvěží zásady správné péče o chrup a ústní hygieny a zúčastnění obdrží od DM malý dárek
  • pátek 3. a 4. vyučovací hodina beseda s nevidomými v rámci Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých Blansko a ukázka činnosti asistenčních psů
  • pátek 16.2.2018 od 13.00 do 14.00 hodin proběhne první hodina anglického jazyka v rámci kroužku AJ, hodinu pro přihlášené žáky povede paní Zuzana Křičková
Děkujeme maminkám - paní Staňkové a paní Křičkové za ušití podsedáků na žákovské židle! Díky jim máme každou třídu krásně "lentilkově" barevnou (viz. fotogalerie).
 
 
V době jarních prázdnin nám firma Vybíhal Doubravice provedla zakrytování těles ústředního topení a tak máme naši školičku zase o kousek krásnější a hlavně o kus bezpečnější. Více ve fotogalerii.  
 
 
 
Od II. pololetí školního roku 2017/2018 připravujeme kroužek anglického jazyka,
tento kroužek bude určen pro žáky 1. a 2. ročníku a myšlenka vzešla z potřeb a zájmu Vás, rodičů. Je plánovaný jako příprava na výuku AJ ve 3. ročníku, také jako pokračování angličtiny v mateřské škole; kroužek mohou navštěvovat všichni prvňáci a druháci, i žáci, kteří do anglického jazyka v MŠ nechodili. Kroužek povede paní Zuzana Křičková a bude realizován v rozsahu jedné hodiny týdně v odpoledních hodinách. Bližší časové údaje budou ještě upřesněny.
 
Dne 12.2.2018 v 9.00 hodin
navštíví naši školu kejklíř Vlasta se svým programem.