Vážení rodiče a přátelé školy.
V měsíci červnu pořádáme sběr starého papíru.
Průběžně můžete papír vozit či nosit do areálu PKC Skalice nad Svitavou před první modrá plechová vrata po pravé straně. Tam bude
také přistavěn kontejner Eurepapu k finálnímu odvozu dne 22.6.2026.
Výtěžek bude použit na nákup výtvarných potřeb pro děti a žáky MŠ a ZŠ.
Za Váš příspěvek Vám velice děkujeme.