Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vánoce 2017 a nový rok 2018

Datum ukončení:
3.1.2018
Motto ZŠ a MŠ Skalice nad Svitavou do roku 2018
"Dělejme i malé věci s velkou láskou."

Chceme moc poděkovat úžasným sponzorům -
firmám Baumuller Brno, s.r.o., Skalice nad Svitavou,  Bambas Elektroodpady, s.r.o., Skalice nad Svitavou, Soufflet Agro a.s., Skalice nad Svitavou, Helivo, s.r.o., Skalice nad Svitavou, Novatherm, s.r.o., Blansko
za možnost nadělit našim dětem pod stromeček krásné dárky.

Naše díky patří také obci Skalice nad Svitavou a jejím zastupitelům
za velkou podporu a přízeň, které nám v tomto roce věnovali.

Děkujeme také
všem rodičům a přátelům školy za spolupráci a náklonnost, kterou nám projevují.

A  v neposlední řadě
 děkuji též paním učitelkám MŠ – paní Lence Škvařilové a paní Taťáně Reiblové, p.učitelce ZŠ – paní Elišce Čmelové a paní vychovatelce ŠD - Petře Lepkové, také zaměstnankyním ŠJ -  paní Renatě Faltinkové a paní Magdaleně Holubíkové, též správním zaměstnancům – paní Martě Přibylové a panu Vladimíru Bartákovi a za velkou pomoc v případě potřeby i panu Hudcovi, protože bez nich všech by nebyl tento rok dobrý, úspěšný a úplný.

Přejeme Vám všem jen to nejlepší do roku 2018.
Mějte se tak hezky, jak se máme my a naplňte celý rok aktivitami, které Vás těší - tak jako my!