Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ

Aktuality ZŠ

Zahájení nového školního roku 2019/2020

Vážení rodiče a přátelé školy,

Poslední prázdninové setkání na zahrádce

Dobrý den,

Nabídka svítidel

Další termín prázdninového setkání na školní zahrádce

připadá na čtvrtek 1. srpna.

Děkuji všem našim milým žáčkům,

současným, minulým, ba i budoucím, kteří za námi 22. července přišli přiložit ruku k dílu na školní zahrádce. Bylo to velmi milé prázdninové setkání (to abychom za ty dva měsíce nevyšli ze cviku), na pár obrázků se můžete podívat ve fotogalerii.

Pomůcky do Vv, Pv a Tv pro školní rok 2019/2020

Prázdninové termíny otevřené školy

Pokud se dětem o prázdninách zasteskne po škole a budou chtít pomoci na zahrádce, popř. sklidit nějaký dílek úrody, ráda je uvítám v dopoledních hodinách v těchto termínech - 22.7., 1.8. a 20.8. 2019.

přijměte, prosím, mé srdečné pozvání na slavnostní zakončení školního roku 2018/2019, které se bude konat 28.6.2019 v 8:00 hodin v budově školy.

Do divadla Reduta v Brně

si uděláme výlet ve čtvrtek 20.6.2019.

Den s Policií ČR v Boskovicích

navštívíme ve středu 19.6.2019. Sraz bude ráno v 7:20 hodin u nádražní budovy, návrat předpokládáme kolem 13. hodiny na oběd do školy. S sebou dejte, prosím, dětem jídlo a pití na dopoledne, oblečení dle počasí, peníze na autobus a malé kapesné dle uvážení.