Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Co budeme potřebovat do školy ve dnech 28. - 30.6.2021

Co budeme potřebovat do školy ve dnech 28. - 30.6.2021Vážení rodiče,

všechny následující informace jsme už s dětmi probírali, popř. část z nich psali do deníčku, ale pro jistotu bych ráda sdělila i Vám, že:

v pondělí prosím o nachystání tašky dle rozvrhu, přidejte také dětem jedno větší zavazadlo  - budeme uklízet košíky na Vv a Pč, výkresy a boxíky s pracovními listy.

V úterý proběhne vrácení učebnic (kromě žáků 1. ročníku, kterým zůstává vše), pracovní sešity jsou Vaše. V 10 hodin máme pro děti nachystánu Olympiádu na hřišti, prosím tedy o sportovní oblečení a v tento den si všichni ponesou domů také cvičební úbory a obuv.

Ve středu si předáme vysvědčení, rozloučíme se se žáky 5. ročníku a v 9:30 hodin budeme odcházet domů. Družina je pro případ potřeby zajištěna do 13:00 hodin.

V tento den se děti mohou do školy opět v 18:00 vrátit na nocovačku - s sebou by měly mít spacák nebo deku a polštářek, karimatku, něco, co se dá opéct a sníst a odvahu (je možná i baterka) na večerní stezku, následovat bude film na dobrou noc, který si vylosujeme. Prosím, přidejte jim do baťůžku také dobré a hezké chování a skřítky Posloucháčky, ať si to můžeme všichni společně hezky užít :-).

Ve čtvrtek od 7:30 do 8:00 si můžete děti ve škole vyzvednout a všichni společně půjdeme na PRÁZDNINY!