Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Domácí práce pro 2. ročník na 25.3.

Domácí práce pro 2. ročník na 25.3.

Dobrý večer,

srdečně Vás zdravím z Boskovic a zasílám domácí práci na středu 25.3.:

•  jako první úkol nás bude čekat uvolnění rukou, výběr způsobu z doposud nabídnutých možností nechávám na Vás,
  •  divočák Fanda má dnes problém a potřebuje Vaši pomoc,

Divočák Fanda 14.pdf

• dále nás čeká v Písance zbytek strany 19 - oddělování slov, jejich přepis a pojmenování obrázků s procvičováním tvrdých slabik,
  • v PSČJ se na straně 5 budeme věnovat doplňování i, í, y, ý a ě, dále je zde připraveno procvičování nové látky o slovech příbuzných, jako pomůcka je slovní kořen vytištěn tučně,
  • k opakování a procvičování učiva Matematiky dnes zasílám pracovní list z nové knížečky Procvičujeme s Matýskem - čeká na Vás, děti, až se vrátíte do školních lavic.

Matematika pro 2. ročník - opakování na 25.3..pdf

A jako obvykle přidávám úkol pro zábavu, pro ty, kteří si budou chtít vyrobit vlastní miniknížečku (a taky trošku zopakovat geometrické tvary):

Moje-miniknížka-–-tvary.pdf

Přeji Vám všem krásnou středu, hodně zdraví a dobrou náladu, protože - jak mi dnes psala jedna paní - ÚSMĚV JE VIDĚT I PŘES ROUŠKU :-).

Na shledanou se těší Michaela Barkerová.