Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Domácí práce z informatiky 5. ročník

Domácí práce z informatiky 5. ročník

Ahoj všichni, moc Vás zdravím. Doufám, že se Vám dobře daří, aspoň v rámci možností. Zde máte práci na další týden.
V programu Excel (pokud nemáte Excel, stáhněte si Libre Office obsahuje velice podobné nástroje, jako Microsoft Office) zpracujte tabulku svých známek z českého jazyka nebo matematiky. Bude nás zajímat průměrná známka (od začátku roku), nejlepší známka a nejhorší známka. Pod tabulku vložte graf, kerý nám bude znázorňovat vývoj známek z daného předmětu od začátku roku. Vzpomeňte si, když jsme podobné tabulky zpracovávali ve škole, nehledejte složitosti.
Dále se potom podívejte na https://runmarco.allcancode.com/ Pošlete mi prosím opět PrintScreen, abych viděla, kam až jste se dostali.
V případě, že byste cokoliv nevěděli, potřebovali pomoc, klidně mě kontaktujte na Messengeru, Facebooku, Whatsupu, mailu ....
Mějte se krásně, Monika Pozorská