Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Doporučení ředitelky školy vzhledem k nákaze koronavirem

Doporučení ředitelky školy vzhledem k nákaze koronavirem

Vážení rodiče,                                                                                                                                                                                                na základě našich zjištění není v současné době mezi našimi žáky nikdo, kdo by se vrátil z rizikových oblastí zasažených koronavirem ani nikdo, kdo by vykazoval rizikové akutní příznaky respiračních onemocnění, naše škola tedy z těchto důvodů prozatím nebude omezovat nebo rušit výuku. Pokud byste mohli dále doplnit naše informace a Vy nebo Vaše děti přišli do kontaktu s někým, kdo se z inkriminovaných oblastí vrátil, kontaktujte nás, také Krajskou hygienickou stanici Brno, územní pracoviště Blansko, tel. č. 516 497 150, oddělení epidemiologie, pod kterou naše škola spadá a konzultujte další průběh, obraťte se také na svého ošetřujícího lékaře.               Žáci naší školy byli poučeni o hygieně rukou a etice při akutních respiračních chorobách, ve škole  jsme učinili veškerá potřebná hygienická opatření.

Děkuji Vám za spolupráci a přeji nám všem v této náročné době mnoho zdraví!!!