Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Návrat žáků naší školy

Návrat žáků naší školy

velmi ráda bych se s Vámi podělila o dobrou zprávu - ministr školství p. Plaga dnes večer na tiskové konferenci potvrdil, že 12. dubna se do školních lavic budou moci vrátit žáci 1. stupně. Poněvadž jsme školou do 75 žáků, nebude se nás týkat rotační výuka - můžeme se tedy vrátit všichni, samozřejmě za dodržování hygienických a epidemiologických opatření - například toho, že se jednotlivé třídy nebudou smět potkávat, 2 x týdně bude probíhat testování žáků i zaměstnanců školy, ale někde a nějak se začít musí. Protože jsem zatím datovou schránkou neobdržela žádné podrobnější informace, prosím Vás o trpělivost. Jakmile budu vědět cokoliv bližšího, budu Vás neprodleně informovat, proto sledujte, prosím, tyto stránky.

S přáním klidného večera Michaela Barkerová