Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Nový způsob zadávání domácí práce 1. ročník

Nový způsob zadávání domácí práce 1. ročník

jak už jsem Vás včera informovala, od pondělí 30.3. najedeme na nový způsob zadávání domácí práce a to v aplikaci Škola v pyžamu. Tento program funguje ve všech prohlížečích kormě Internet Exploreru a můžete s ním pracovat na všech zařízeních: PC, tablet, telefon. Nabízí možnosti zadávání úkolů, zaslání vypracovaného úkolu učiteli, který jej může opravit a poslat žákovi nazpět, je možné si zde uspořádat i on - line hodinu.

Abyste se dozvěděli více, můžete se mrknout na www.skolavpyzamu.cz, jsou tam informace o projektu Škola v pyžamu, informace pro žáka i krátké video, jak tento program z pohledu žáka vypadá a funguje.

Informace o obsluze atd. si budeme sdělovat postupně, nyní bude stačit, když se přihlásíte pod tímto odkazem:

vyplníte pro Vaše dítě jméno a heslo a od této chvíle bude žák v on - line třídě přihlášen a bude si v ní moci i vyzvedávat úkoly.

Další info zítra odpoledne, kdy už bude možnost si ve třídě 1. A vyzvednout práci na pondělí.

S pozdravem a přáním pěkného zbytku víkendu Michaela Barkerová.