Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Pozvánka na slavnostní zahájení nového školního roku

Pozvánka na slavnostní zahájení nového školního roku

Datum konání:
3.9.2018

zvu Vás tímto na slavnostní zahájení školního roku 2018/2019.

V pondělí 3.9.2018 pro Vás bude škola otevřená od 7.40 hodin.

Děti si u vchodu vyberou podsedáčky, zabydlí se v šatně,

ve třídě si potom najdou a upraví své místo, uloží věci do skříněk a košíčků, které budou označeny jejich jménem; všechny věci můžete přinést označené a podepsané již v tento školní den.

První zvonění v novém školním roce bude v 8.00,

přivítáme se zejména s našimi novými žáčky prvňáčky, provedeme cestu po škole, pozdravíme milé paní kuchařky a můžete si domluvit s paní vychovatelkou náležitosti ohledně školní družiny.

V 8.30 přijde vzácná návštěva dětí z mateřské školy s rodiči a pak nás potěší pan Hrubec se svým Dřevěným divadlem a pohádkou Princezna na hrášku.

V rámci slavnostního zahájení bude pro všechny připraveno malé občerstvení, u kterého můžete s námi i s ostatními rodiči probrat vše, co budete mít na srdci.

Předpokládaný konec prvního školního dne je v 9.30 hodin.

Obědy bude školní jídelna vydávat od úterý 4.9.2018.

První týden bude vyučování pro celou školu končit v 11.40 hodin, žáci budou v rámci adaptace po prázdninách bez odpoledního vyučování a kroužků, přihlášené děti mohou přejít do školní družiny, která bude každý den v provozu do 15.40 hodin.

Za všechny pracovníky školy, kteří se na Vás a Vaše děti již velmi těší

Michaela Barkerová