Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vážení rodiče, vyhlašuji tímto 2. ročník oblíbeného nocování ve škole,

Vážení rodiče, vyhlašuji tímto 2. ročník oblíbeného nocování ve škole,

kterým společně oslavíme svátek všech našich dětí a na němž nás čeká ještě větší zábava a dobrodružství než na ročníku minulém - tedy - jestli je to vůbec ještě možné! Věhlasná událost připadá na pátek 31.5.2019.

V tento den, po sportovním dopoledni, bude vyučování končit v 11.40, půjdeme na oběd a ve školní družině můžeme pobýt do 12:30. Pak si půjdeme všichni domů pořádně odpočinout a na nocování se připravit.

Sejdeme se večer ve škole a budeme se bavit při následujícím programu:

• 18:00 - sraz ve škole a ubytování
  • 18:30 - slavnostní zapálení ohně, opékání, posezení u ohně s kytarou
  • 21:00 - stezka odvahy s úkoly
  • 22:00 - večerní hygiena a ukládání ke spánku
  • 22:30 - sledování pohádky na dobrou noc
  • 07:00 - budíček
  • 07:30 - odchod domů

S sebou dětem, prosím, připravte: karimatku, spacák, popř. polštářek nebo deku, něco (rozumného), co si děti budou chtít opéct, jídlo a malé mlsání dle uvážení, pitný režim bude zajištěn. Plyšáci na spaní všech barev a velikostí jsou vítáni.

Připojuji ještě jedno upozornění pro všechny - na nocování se jdeme společně pobavit a potěšit a tak ti, kteří se nebudou moci rozloučit se svými privátními Zlobidly a nebudou je chtít nechat doma, budou po telefonickém jednání s rodiči odesláni k nocování domácímu (i se Zlobidly).