Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Výdej nových sešitů a domácí úkoly na pondělí 30.3.

Výdej nových sešitů a domácí úkoly na pondělí 30.3.

nejprve úvodní informace o výdeji sešitů - pokud dětem došly, můžete si je zítra vyzvednout v základní škole, paní učitelka Vašíčková od 11:00 do 11:20 hodin, paní učitelka Barkerová od 11:00 do 15:00 hodin, v dalším čase a dnech dle telefonické domluvy na čísle 728 210 713.

Dále informace o domácí práci na pondělí 30.3. 2020:

mám radost, že už mám v 1. i 2. A přihlášeno mnoho žáků, pokud jste se ještě nepřihlásili, učiňte tak, prosím, způsob je popsán v předchozí komunikaci na toto téma na webových stránkách školy.

Po přihlášení do Vaší třídy najdete úkoly na nástěnce. Když vypracujete list  v přiloženém souboru, stačí jej vyfotit mobilním telefonem, popř. tabletem, oskenovat a zaslat nazpět dle dialogu, hlavně je třeba jej zaslat ve formátu jpg. či png., tedy obrázku či fotografie.

Já Vám pak mohu tyto listy opravit, označit úkol jako splněný, popřípadě oznámkovat.

Vzhledem k tomu, že Vaše domácí vyučování je vynuceno nepříznivými okolnostmi a zásahem vyšší moci, nebudu Vás nutit a striktně požadovat zasílání vypracovaných úkolů ke kontrole, jejich počet a frekvenci ponechávám na Vás, můj náhled na věc je ovšem takový, že děti potřebují zpětnou vazbu, zhodnocení a ocenění od svého učitele a tento postup bude, dle mého mínění, znamenat i účinnou pomoc a podporu Vám, rodičům.

Na shledanou se těší Michaela Barkerová.