Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

Od 9.září 2019 byla v MŠ zahájena logopedická intervence. V letošním školním roce 2021/2022 se ko 2 x týdně pro vybrané děti v pondělí a ve čtvrtek v době od 12.00 do 13.30 hodin.

Od října 2019 se bude v MŠ konat "předškoláček". Je určen pro děti předškolního věku, které by měly v příštím školním roce nastoupit do ZŠ. Tato aktivita pokračuje i ve školním roce 2021/2022.

Zápis do mateřské školy

Návrat předškoláčků do mateřské školy

Online třídní schůzka

Aktuálně k výuce v MŠ v následujícím týdnu

Aktuálně k uzavření mateřských a základních škol

Ježíšek v MŠ

Před vánočními prázdninami děti poctil svojí návštěvou v mateřské školce Ježíšek. Pod stromečkem dětem nechal krásné, kreativní a zajímavé hračky. Jak dětem zářily očička při rozbalování dárečků se můžete podívat v galerii.

Mikuláš v MŠ

V pátek 4.12.2020 přišlo do mateřské školky, nevídané množství čertíků, andělíčků a s nimi i svatý Mikuláš.

Kroužky při mateřské škole

Provoz MŠ beze změn

Roušky ve společných prostorách školy