Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Práce z Informatiky 4. ročník

Práce z Informatiky 4. ročníkDobrý den, ráda bych pochválila ty z Vás, kteří poctivě plníte zadané úkoly, mám z Vás velkou radost a za odměnu Vám posílám další práci ????
  • Pokud nemáte v počítači Microsoft Office (Word), poproste rodiče, aby Vám z internetu stáhli a nainstalovali Libre Office https://cs.libreoffice.org/   Pokud bude potřeba, ozvěte se, pomůžu. Je zde několik možností, ale pro naše potřeby bude zatím vhodný: Writer - textový editor. Funguje velice podobně jako Word, ve kterém pracujeme ve škole. Zpracujte v programu krátký referát (cca polovina strany) a přiložte k němu prosím i obrázek, který stáhnete z internetu. Práce se bude týkat nějakého tématu, které právě probíráte ve vlastivědě nebo v přírodovědě. Práci mi prosím pošlete na mail.
  • Druhý úkol bude v Malování. Vytvořte nějakou hezkou a veselou tapetu, nechám na Vás, zda budou obrázky stažené z internetu nebo budete malovat. Opět pošlete na mail.
  • Pokud byste měli volnou chvíli, stáhněte si Drawing for Childern - ať máte tročku změnu. Můžete si pohrát. Zde je odkaz https://drawing-for-children.en.softonic.com/download

To je vše, moc na Vás vzpomínám, kéž už bych Vás zase mohla vidět ????

Kdybyste cokoliv potřebovali, pište, volejte ....

Mějte se krááááásně, Monika Pozorská